Biuro Obsługi Klienta

czynne od poniedziałku do piątku
od 9:00 do 17:00

tel. (0 22) 2 99 00 51

bok@xtrace.pl

Centrum monitoringu

czynne 24h na dobę

tel. 0 533 399 333

monitoring@xtrace.pl

Dodatkowe informacje

Intrukcja obsługi panelu

Wydarzenia

Poniżej znajdziesz nowości na temat systemu XTrace.

Odzyskanie BMW X5

02/11/2016

Dnia 30.10 Centrum Monitoringu XTrace przyjęło zgłoszenie kradzieży BMW X5. Samochód został skradziony ok 3 w nocy w Mikołowie. Po podaniu przez XTrace dokładnej pozycji pojazdu Policja zabezpieczyła pojazd na terenie Katowic. Po kilku godzinach BMW X5 zostało przekazane Klientowi.

Czytaj dalej..

Odzyskana Honda Accord!

05/02/2016

W sobotę Centrum Monitoringu XTrace odebrało zgłoszenie kradzieży Hondy Accord. Honda została skradziona z okolic Mińska Mazowieckiego. Mimo próby zagłuszanie systemu przez sprawców kradzieży System XTrace precyzyjnie podał pozycję pojazdu co umożliwiło policji odzyskanie i zabezpieczenie samochodu w okolicach Tłuszcza.

Czytaj dalej..

Odzyskane Audi A5!!!

03/12/2015

W środę ok godziny 18 Centrum Monitoringu XTrace odebrało zgłoszenie kradzieży samochodu marki Audi A5. Kradzież miała miejsce w Katowicach. Po przekazaniu położenia pojazdu Policji po ok. 20 minutach pojazd został zabezpieczony w Będzinie i przekazany Klientowi.

Czytaj dalej..

XTrace odzyskuje Audi A8!

15/06/2015

W niedzielę około godz. 9 rano Centrum Monitoringu XTrace przyjęło zgłoszenie kradzieży pojazdu Audi A8. Klient poinformował, że kradzież miała miejsce w Warszawie w dzielnicy Wawer. Po około godzinie od przyjęcia zgłoszenia samochód został zlokalizowany i zabezpieczony przez Policję na Targówku.

Czytaj dalej..

Kolejny sukces!!! Odzyskana Mazda CX-5! :)

12/03/2015

We wtorek ok godz. 12 Centrum Monitoringu XTrace otrzymało zgłoszenie kradzieży Mazdy CX-5. Samochód został skardziony w Warszawie na Woli. Dzięki szybkiej interwencji XTrace i Policji samochód został odnaleziony w Kobyłce pod Warszawą

Czytaj dalej..

Odzyskany Nissan Qashqai

03/02/2015

W sobotę rano Centrum Monitoringu XTrace odebrało zgłoszenie kradzieży Nissana Qashqai. Kradzież miała miejsce w okolicach Warszawy o 3.20 w nocy. Po przekazaniu precyzyjnej pozycji pojazd po 40 min został zabezpieczony przez Policję z Piaseczna w Dawidach Bankowych.

Czytaj dalej..

Odzyskana Honda Accord

14/12/2014

W nocy z czwartku na piątek Centrum Monitoringu XTrace odebrało zgłoszenie kradzieży Hondy Accord. Honda była skradziona z Konstancina Jeziorna k. Warszawy. Dzięki szybkiej akcji Policji i Centrum Monitoringu XTrace po ok. 1,5 h od zgłoszenia samochód został odzyskany koło Wołomina i przekazany Klientowi.

Czytaj dalej..

Bardzo szybkie odzyskanie Hondy Jazz

15/11/2014

W czwartek w godzinach popołudniowych Centrum Monitoringu XTrace odebrało zgłoszenie kradzieży Hondy Jazz. Kradzież miała miejsce w Warszawie na ul. Kondratowicza. Kradziony samochód jechał trasą S8 w kierunku Wyszkowa. Po szybkiej interwencji XTrace i Policji samochód został odzyskany w lesie pod Tłuszczem. Policja prowadzi czynności operacyjne zmierzające do ujęcia sprawców kradzieży.

Czytaj dalej..

XTrace odzyskuje BMW 530

05/08/2014

W piątek 1 sierpnia ok godz 16 Centrum Monitoringu Xtrace odebrało zgłoszenie kradzieży samochodu BMW 530. Kradzież miała miejsce w Katowicach z parkingu przy domu klienta. Po wspólnej akcji z Policją udało nam się zlokalizować pojazd pod Grudziądzem. Samochód został zabezpieczony przez Policję KPP Świecie. Klient zotał przez nas poinformowany o odzyskaniu pojazdu.

Czytaj dalej..

Odnalezienie Hondy Jazz w Warszawie

20/03/2014

W środę 19/03/2014 w godzinach rannych do Centrum Monitoringu XTrace wpłynęło zgłoszenie o kradzieży Hondy Jazz. Dzięki podjęciu natychmiastowej współpracy z Policją auto koło godz. 13 zostało przejęte i zabezpieczone na Mokotowie. Dodatkowym sukcesem było ujęcie sprawców.

Czytaj dalej..

Błyskawiczne odzyskanie BMW X1

03/09/2013

W dniu dzisiejszym wczesnym rankiem Klient zgłosił kradzież BMW X1 do Centrum Monitoringu XTrace. Kradzież miała miejsce na terenie Krakowa. Po podaniu lokalizacji pojazdu i szybkiej interwencji Policji samochód został zabezpieczony koło Słomnik na terenie województwa Małopolskiego.

Czytaj dalej..

Honda CRV zabezpieczona przez policję w 20 min

03/09/2013

W dniu 02.09.2013 Centrum Monitoringu XTrace odebrało zgłoszenie kradzieży Hondy CRV, która miała zamontowany nasz System.

Po podaniu precyzyjnego położenia pojazdu przez pracownika CM XTrace policja zabezpieczyła pojazd w Markach k. Warszawy. Samochód stał w tzw. "dziupli", gdzie na miejscu policja zabezpieczyła jeszcze inne pojazdy i rzeczy pochodzące z innych kradzieży.

Czytaj dalej..

Zmiana siedziby firmy

13/08/2013

Miło nam poinformować, że od dnia 07.08.2013 nasza firma zmieniła swoją siedzibę. Obecny adres ul. Warszawska 98 lok. 8 05-092 Łomianki - biurowiec.

Numery telefonów pozostały bez zmian.

Dojazd z Warszawy trasą wylotowa na Gdańsk (nr 7) skręt na centrum Łomianki.

Czytaj dalej..

Sukces z XTrace. Odzyskanie auta i ujęcie sprawców.

03/07/2013

We wtorek 25 czerwca 2013 r w nocy zostało skradzione w Wólce Kosowskiej BMW 525.

Dzięki XTrace samochód został bardzo szybko zlokalizowany.

Pierwsza obserwacja auta przez Policję była w Żyrardowie następnie po dwóch dniach w Wawrze.

Dzięki naszej ścisłej współpracy z policją po 24 godzinach przestępcy zostali ujęci a samochód przekazany klientowi.

Czytaj dalej..

ODZYSKANA HONDA CRV I UJĘTY SPRAWCA

05/03/2013

We wtorek 26/02/2013 do Centrum Monitoringu Xtrace wpłynęło zgłoszenie o kradzieży Hondy CRV. Dzięki natychmiastowej lokalizacji ustaliliśmy, że samochód jest już na Mazurach i kieruje się w stronę wschodniej granicy. Po godzinie wspólnych działań z Policją samochód został odzyskany a sprawca ujęty.

Czytaj dalej..

Kolejne odnalezienie

14/01/2013

W piątek ok godz. 17 Centrum Monitoringu XTrace otrzymało telefon od Klienta z informacją, że została mu skradziona Honda Civic. Po natychmiastowej lokalizacji, pozycja pojazdu z dokładnymi namiarami została przekazana Policji z Dzielnicy Praga Południe. Samochód został zabezpieczony w ciągu 15 min od przyjęcia zgłoszenia w Wesołej.

Czytaj dalej..

Kolejne odzyskanie w ciągu 30 minut

08/01/2013

W piątek w godzinach popołudniowych Klient zgłosił do Centrum monitoringu Xtrace kradzież swojego samochodu szarej Hondy CRV. Samochód został skradziony na Warszawie (dzielnica Ursynów), po uzyskaniu dokładnej pozycji pojazdu Centrum Monitoringu Xtrace podało namiary Policji. Po 30 min pojazd został zabezpieczony a następnie przekazany Klientowi.

Czytaj dalej..

Wystawa w Łódzkiej Manufakturze z KTM X-BOW

09/11/2012

I znowu zaszaleliśmy wspólnie z Autodoradcą.pl i BRE Leasing.

Czytaj dalej..

Skradziona Honda CRV odzyskana w 20 minut

22/10/2012

Skradziona Honda CRV w sobote 20/10/2012 w centrum Warszawy zabezpieczona przez policję po 20 min od zgłoszenia na Saskiej Kępie.

Czytaj dalej..

Bolidem przez Europę wraz z XTrace i autodarca.pl

22/08/2012

Wyprawa samochodem KTM X-BOX zaplanowana jest na 25 dni, podczas których bolid przejedzie przez 13 państw, pokonując około 15 tysięcy kilometrów. Kierować nim będzie Rafał Matejczyk sympatyk naszego Internetowego Autosalonu. Będzie to pierwsza samotna podróż dookoła Europy samochodem zbudowanym z myślą o torze wyścigowym. Wyjazd ma na celu propagowanie akcji "Stop Pijanym Kierowcom" oraz promocji miasta Radom. W wyprawie udział bierze również camper z ekipą telewizyjna, która będzie dokumentować całą wyprawę. Dodatkowo bolid wyposażony jest w zestaw 6 kamer i aparatów GoPro FullHD utrwalających trasę. Dziennie zrobionych będzie 12 tysięcy zdjęć i 16 godzin filmów video. Z tego wykonany będzie około 3 minutowy film z relacją codziennej podróży oraz około 40-60 zdjęć reportażu fotograficznego. W tle będzie można również usłyszeć reakcje innych kierowców widzących bolid, które będą nagrywane bezpośrednio z CB Radio.

Czytaj dalej..

XTrace błyskawicznie odzyskuje 2 skradzione BMW X6

06/03/2012

W nocy dnia 6 marca jednemu z klientów XTrace skradziono dwa samochody marki BMW X6.

Dzięki szybkiej reakcji Centrum Monitoringu XTrace i bliskiej współpracy z Policją jeszcze tego samego dnia udało się odzyskać oba samochody. Jeden został namierzony w Olkuszu, drugi na terenie Katowic.

System XTrace zarejestrował także, że złodzieje pędzili ponad 200 km/h po ulicach aglomeracji śląskiej.

Czytaj dalej..

XTrace na Festiwalu Samochodowych Nowości

21/11/2011

Festiwal Samochodowych Nowości odbył się w Łodzi w dniach 12 - 20 listopada 2011.

W Manufakturze pojawiły się między innymi nowości Mercedesa nowa klasa B oraz Mercedes SLS AMG, Audi A7, Infiniti M37, Infiniti FX, Porsche Cayenne, Citroen DS4, Hyundai i40 oraz wybrane modele Renault, Skody i Kia.

Zaprezentował się również AUTODORADCA.PL promując ofertę XTrace. Prezentację samochodów zobaczyło ponad 100 tys mieszkańców Łodzi i regionu.

Czytaj dalej..

Wszystko o monitoringu i lokalizacji pojazdów

20/10/2011

Większości z nas skrót GPS (Global Positioning System) kojarzy się głównie z systemem nawigacji satelitarnej. Jednak ten stworzony pierwotnie dla wojska w latach 70. ubiegłego wieku system lokalizacji składający się z 31 satelitów (28 stale aktywnych) krążących po orbitach na wysokości ok. 20 183 km, może służyć czemuś więcej niż tylko wyznaczeniu trasy przejazdu i określeniu pozycji naszego samochodu w czasie np. wakacyjnej podróży. W Polsce powoli popularność zdobywa monitoring GPS, czyli system nadzoru satelitarnego nad samochodem. Na pytania co to takiego i z "czym to się je" oraz jakie zapewnia korzyści odpowie nam na przykładzie własnych doświadczeń i zdobytej wiedzy nasz ekspert Pani Emilia Filipiuk, V-ce Prezes firmy XTrace oferującej system monitoringu GPS.

Czytaj dalej..

XTrace w łódzkiej Manufakturze

10/10/2011

W dniach 7 - 9 października 2011 roku w Łodzi, w wyjątkowej atmosferze oprawionej dużą ilością atrakcji odbyła się impreza Fashion Week Manufaktura 2011.

W tym roku zorganizowana pod hasłem podróży transsyberyjskiej.

Autodoradca.PL zapewnił odwiedzającym powrót do przeszłości i zaprezentował na imprezie dwa najpopularniejsze radzieckie samochody: Wołgę i Moskwicza, które były uzupełnieniem wystaw i ekspozycji poświęconych Rosji.

Korzystając z możliwości przy wystawionych samochodach promowany był system monitoringu i lokalizacji samochodów XTrace, co widać na załączonych zdjęciach.

Imprezę urozmaiconą licznymi pokazami mody projektantów z Moscow Fashion Week i Kijów Fashion Week, połączoną z nocą zakupów odwiedziło ponad 200 tysięcy mieszkańców Łodzi.

Czytaj dalej..

XTrace obecny na VIII Targach Motoryzacyjnych Gazety Wyborczej w Łodzi

09/10/2011

W pierwszy weekend października odbyły się VIII targi samochodowe organizowane przez Gazetę Wyborczą.

Pogoda dopisała, zarówno w pierwszy jak i drugi dzień targów temperatury sięgały 30 stopni Celsjusza co zachęciło Łodzian do spacerów po stoiskach wystawców.

W trakcie weekendu targi odwiedziło ponad 10000 osób zainteresowanych nowinkami motoryzacyjnymi i ofertą 16 łódzkich dealerów, którzy zaprezentowali na parkingu ”Gazety" przy ul. Sienkiewicza kilkadziesiąt samochodów.
Były m.in.: peugeoty, fiaty, toyoty, volkswageny, nissany, skody, mazdy, renault czy audi.

Na targach obecny był również Internetowy Autosalon – AUTODORADCA.PL, który promował wśród odwiedzających system monitoringu i lokalizacji pojazdów XTrace.

Czytaj dalej..